Par mums...

 

Atrodamies Latvijas lielākā ezera - Lubāna krastā, Īdeņas zvejnieku ciemā. No mūsmājām paveras izcils skats uz ezeru, dabas baudītāji šeit var vērot krāšņus saulrietus Lubānā. 

Dzīvojam savā sentēvu zemē, maz pārveidotā vidē, un mūsu saimniekošanas galvenie principi ir “dabiskums un vienkāršība”. Piedāvājam lauku tūrisma pakalpojumus, naktsmītnes, ēdināšanu. Ceļotājiem sniedzam tūrisma informāciju un sertificētas vides gides pakalpojumus pārgājieniem pa Teirumnieku purva taku, Zvejniekciemu Īdeņa, Lubāna mitrāju, iepazīstinot ar šīs teritorijas kultūrvēsturisko mantojumu un dabas bagātībām. Mums ir pirts ar dīķi blakus, sporta laukumi un inventārs, te var vērot putnus, makšķerēt, medīt, ogot, sēņot. Uzņēmumiem piedāvājam sporta sacensību organizēšanu.

Mūsu saimniecība ir Latgales un Eiropas kulinārā mantojuma tīkla dalībniece kopš 2006.gada.Mums ir liela pieredze zivju ēdienu gatavošanā, jo ciemā ir senas zvejniecības tradīcijas un saimniekam ir zvejas licenze Lubāna ezerā. Pēc iepriekšējas vienošanās ciemiņiem varam pagatavot dažādus zivju ēdienus. Šeit kūpināto zivju smaržu un garšu Jūs neaizmirsīsiet vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. 

  Uz tikšanos!   

  Anna un Jānis Macāni